Дистанційне навчанняПравила проходження дистанційного навчання

Шановний користувач, перед початком навчання уважно вивчіть ці правила.
Для роботи в цьому режимі необхідно бути зареєстрованим на сайті.

РЕЄСТРАЦІЯ

Для фізичних осіб. Для початку реєстрації Вам необхідно подати заявку. Будь ласка, уважно заповнюйте всю інформацію про себе, ці дані будуть використані при видачі Сертифікату.
Після реєстрації, на Вашу електронну пошту буде надісланий рахунок-фактура. Після 100% оплати, також, на електронну пошту, буде надісланий логін та пароль.
Для юридичних осіб.
Для початку навчання необхідно укласти з нами договір. Згідно умов договору, Авіакомпанія (Авіапідприємство) надсилає Направлення (з вказівкою повного ПІБ та e-mail кожного користувача). На підставі Направлення, виставляється рахунок-фактура. Після 100% оплати, адміністратор сайту вносить дані для реєстрації на кожного спеціаліста та надсилає по зазначених e-mail логін та пароль.

РОБОТА

Після успішної реєстрації Вам надаються 30 календарних днів, протягом яких необхідно пройти навчання та здати екзамени.
У кожній дисципліні міститься:
1. ОПИС. Перелік тем, які охоплюють дану дисципліну.
2. УЧБОВИЙ МАТЕРІАЛ. Навчальні посібники, конспекти лекцій для самостійного вивчення.
3. НАВЧАННЯ. В цьому режимі пред’являються всі тестові завдання по дисципліні з вказівкою вірних відповідей. Для переходу до наступного завдання необхідно натиснути кнопку «Далі». Рішення завдань оцінюються. Для допуску до екзамену в цьому режимі необхідно набрати більше 50% вірних відповідей. Кількість спроб не обмежено.
4. ЕКЗАМЕН. В цьому режимі необхідно вирішити 50 тестових завдань, обраних випадковим чином із загальної кількості завдань дисципліни. Вірні відповіді не показуються, перехід до наступного завдання відбувається автоматично. При необхідності можливо повернутись до попереднього. Слідкуйте за часом, він обмежений. Для успішного складання екзамену необхідно набрати не менше 80% вірних відповідей. Будьте уважні, для здачі екзамену відведено 3 спроби.
5. РЕЗУЛЬТАТ. Тут можна побачити результати Вашої роботи. Результат навчання, який виділений синім кольором, вказує на те, що є допуск до режиму екзамену. Результат екзамену, який виділений червоним кольором, свідчить про успішне проходження дисципліни.
Для отримання сертифікату про успішне закінчення необхідно отримати позитивні результати по всіх дисциплінах. У випадках дострокової здачі екзаменів, необхідно зв’язатись з адміністратором за тел. +38044-351-47-27 або e-mail: Kuvshynova_OH@uksatse.aero для отримання сертифікату. При неуспішній здачі іспитів, використавши 3 спроби, потрібно заново пройти процедуру реєстрації з повторною оплатою.
ВАЖЛИВО!!!
Замовник несе повну відповідальність за достовірність наданих Виконавцю даних про свій досвід, кваліфікацію та ознайомлений з вимогами в Україні законодавства, що відносяться до авіаційного персоналу, який проходить відповідний вид підготовки (надання Послуги).
При оформленні заявки, натисканням кнопки «Відправити», Замовник підтверджує, що згідно Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року №2297-VI (далі – Закон №2297) Замовник повідомлений Виконавцем: що Виконавець є володільцем персональних даних; про склад та зміст зібраних персональних даних Замовника; про права Замовника, визначені Законом №2297; про мету збору персональних даних Замовника; про порядок поширення (передачі) персональних даних Замовника згідно Закону №2297.

Ан-24